Obsługa Klienta • Praca Dla Chcących Zarabiać Na Własny Rachunek! • dlaBydgoszczy.pl

Praca dla chcących zarabiać na własny rachunek!

OBSŁUGA KLIENTA / BYDGOSZCZ / BOCIANOWO, ŚRÓDMIEŚCIE, dodano: 4 lutego 2019 19:34, wyświetlono: 132 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Bocianowo, Śródmieście
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: kontrakt
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie: do roku
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 500 PLN
  • Do: 4 200 PLN

Opis firmy

Polska firma współpracująca bankami. Programy partnerskie. Dobre zarobki.

Opis stanowiska

Poszukujemy pilnie pracowników do prowadzenia marketingu w programie partnerskim współpracującym z bankami! Dodam, że jest to program solidny i wypłacalny.

Praca prosta i przyjemna, zapewniona pomoc on-line, pracujesz w domu ile chcesz i kiedy chcesz. Zarobki uzależnione od czasu pracy!

Jeśli masz 18 lat, doświadczenie w środowisku internetowym i chciałbyś zarobić poważne pieniądze, napisz!

Jeśli nie masz doświadczenia - też napisz! Zapewniamy przeszkolenie online i wsparcie.

Dowiedz się więcej na e-mail janusz.krakowiak@interia.eu,

Wymagania

W tekście oferty.

Dodatkowe wymagania

Umiejętność poruszania się w internecie, kreatywność.

Oferujemy

Praca w pełnym lub niepełnym zakresie godzin w domu, dobre zarobki, przeszkolenie zawodowe.