Obsługa Klienta • Dodatkowy Dochód - Praca Zdalna! • dlaBydgoszczy.pl

Dodatkowy dochód - praca zdalna!

OBSŁUGA KLIENTA / BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ WSCHÓD, dodano: 9 września 2019 19:28, wyświetlono: 24 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Bydgoszcz Wschód
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: kontrakt
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie: do roku
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 500 PLN
  • Do: 4 206 PLN

Opis firmy

Polska firma istniejąca na rynku od 16-tu lat. Program partnerski współpracujący z bankami.

Opis stanowiska

Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze? Poprawić swój stan finansów?
Jeżeli tak - to ta oferta jest skierowana do Ciebie! Nie przeocz tej szansy!

Polecę Ci dobrą pracę dorywczą w domu oraz przeszkolę, jak pracować, abyś szybko osiągnął sukces finansowy!

Jest to całkiem realne, ponieważ firma współpracuje z bankami, a te są przecież wypłacalne!

Pracujesz w domu - bez stresu i układając sobie czas według swoich potrzeb.

Informacje i materiały do pracy prześlę Ci na maila, zawsze służę pomocą.

Na początek wystarczy Ci dostęp do internetu i chęci do pracy.

Napisz do mnie na e-mail janusz.krakowiak@interia.eu po więcej info.

Zapraszam do kontaktu.

Wymagania

W tekście oferty.

Dodatkowe wymagania

Umiejętność poruszania się w internecie, kreatywność, motywacja do pracy.

Oferujemy

Praca w pełnym lub niepełnym zakresie godzin w domu, dobre zarobki,
przeszkolenie zawodowe.