Praca Fizyczna • Pracownik Fizyczny/ Magazynier • dlaBydgoszczy.pl

Pracownik fizyczny/ magazynier

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / BIELAWY, dodano: 7 lutego 2019 12:41, wyświetlono: 27 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Bielawy
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: okolice BadHersfeld
  • Wykształcenie: podstawowe
  • Doświadczenie: do roku
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 1 200 EUR
  • Do: 1 500 EUR

Opis firmy

UWAGA REKRUTUJEMY!
Agencja Pracy HrNavigator z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiłej 69 poszukuje mężczyzn do pracy na stanowisku:
MAGAZYNIER/ PRACOWNIK FIZYCZNY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Mailowo: agnieszka.kamionka@hrnavigator.com.pl
Telefonicznie: 571 322 116

Opis stanowiska

Miejsce pracy: okolice BadHersfeld
Wymiar pracy: 0.75 etatu- praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
Zadania: ręczny załadunek, rozładunek paczek kurierskich, naprawa uszkodzonych przesyłek

Wymagania

Wymagania:
• Duża sprawność fizyczna (praca wiąże się z dźwiganiem do maksymalnie 50 kg)
• Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
• Dodatkowym atutem będzie własny samochód na wyjazd

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
• Zarobki ok. 1200-1500 euro/netto/ mies.
• Darmowe zakwaterowanie o standardzie pracowniczym
• Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
• Ubezpieczenie zdrowotne w Polsce i za granicą